Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві суд заарештував усіх підозрюваних у вбивстві Нємцова

Усім заарештованим термін утримання під вартою встановлений до 28 квітня.

Басманний суд у Москві на засіданні в неділю, 8 березня, заарештував п'ятьох підозрюваних у вбивстві опозиційного політика Бориса Нємцова. Усім заарештованим термін утримання під вартою встановлений до 28 квітня.

Першим суд відправив під варту Заура Дадаєва, який визнав свою причетність до вбивства.

Потім суд ухвалив рішення про арешт Анзора Губашева. "Достатньо підстав звинувачувати Губашева в причетності до вказаного злочину, що підтверджується матеріалами справи", - сказала суддя.

Суд врахував, що Губашев звинувачується у тяжкий та особливо тяжкомузлочині, може сховатися від суду і слідства, може вступити в контакт з співучасниками, які ще не встановлені слідством, погрожувати свідкам, знищити докази.

За словами слідчого, Губашев звинувачується за статтями, за якими передбачено покарання від 8 до 20 років. Заарештований неодружений, має середню освіту, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

Крім того, суд санкціонував арешт решти трьох підозрюваних - Хамзата Бахаєва, Тамерлана Ескерханова і Шагіта Губашева (молодшого брата Анзора).

Усі троє заперечують свою причетність до розстрілу Нємцова, а Ескерханов заявив про алібі. Захист вважає, що слідство не має доказів причетності підозрюваних до інкримінованого злочину. Усі вони поскаржилися на погане здоров'я, зокрема, виразку. У двох підозрюваних по шестеро дітей, а у третього вагітна дружина.

Водночас слідчий заявив, що має в своєму розпорядженні достатні докази винності. Слідчий зазначив, що на підозрюваних як на учасників злочину вказали свідки. Він побоюється, що у випадку більш м'якого запобіжного заходу підозрювані, яким загрожує тяжке покарання, зможуть сховатися, погрожувати свідкам і потерпілим, домовитися з невстановленими поки співучасниками, щоб перешкодити встановити істину у справі.

При цьому слідчий не сказав, яка роль у підготовці і здійсненні злочину була у кожного фігуранта справи. Також на початку засідання не були оголошені їхні паспортні дані, наприклад, щодо прописки або місця роботи.

Тепер слідство протягом 10 днів повинно пред'явити їм офіційні звинувачення.

Нагадаємо, що раніше була оприлюднена записка, яку Нємцов передав соратникам перед смертю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції