У НАТО озвучили головні розбіжності з Росією

Ці розбіжності є фундаментальними.

НАТО і Росія мають розбіжності у поглядах на ситуацію в Україні, зокрема, стосовно анексії Криму і конфлікту на Донбасі.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє Укрінформ.

"У питанні щодо України союзники по НАТО і Росія продовжують мати фундаментальні розбіжності. Питання Криму і конфлікт на сході України залишаються очевидними питанням для суперечностей", - заявив він.

За словами Столтенберга, Міські домовленості надають найкращу можливість для вирішення конфлікту, але їх необхідно виконати.

Генсек НАТО додав, що діалог з Росією залишається складним, але важливим.

"Особливо важливо підтримувати відкритими канали для комунікації", - додав глава альянсу.

Нагадаємо, генсек НАТО розповів, як Україна може увійти в Альянс. За словами Столтенберга, Україна може увійти в НАТО з допомогою "субстантивного (незалежного) партнерства". 

"У нас дискусія з цього приводу (членства України в НАТО, - ред.). На мою думку, це важливо. І в Україні є механізми, і вона має йти в НАТО з допомогою того, що ми називаємо "субстантивне партнерство", і ми зможемо зробити набагато більше разом", - заявив Столтенберг. За його словами, важливо зосередитися на діях, наприклад допомогти в модернізації Збройних сил країни. На його думку, цьому треба приділити основну увагу зараз. 

ВідеоСполучені Штати розгорнули у Литві свої найновіші системи проти-ракетної оборони

Залиште свій коментар