У Німеччині вже шкодують, що посилили санкції проти Росії

Дата публікації
Перегляди
55к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Німеччині вже шкодують, що посилили санкції проти Росії

У Німеччині останні санкції проти Росії вже вважають помилкою. / Фото: Getty Images

Міністр економіки Німеччини заявив, що посилення санкції проти РФ було помилкою.

Вимога щодо посилення санкцій проти Росії є помилкою. Про це заявив міністр економіки Німеччини Зігмар Габріель в інтерв´ю виданню Der Tagesspiegel.

"Ні Німеччина, ні Європа не можуть мати інтерес в тому, щоб російська економіка скотилася в хаос. Отже, вимога щодо посилення санкцій є помилкою", - зазначив він.

"Мета полягає не в тому, щоб поставити Росію на коліна, а в тому , щоб рухатися, щоб вести переговори з мирного врегулювання конфлікту в Україні", - додав Габріель.

"Ми повинні думати про нову політику розрядки напруженості в Європі", - наголосив німецький міністр. За його словами, санкції проти РФ були необхідні, щоб продемонструвати, що ЄС не приймає порушення міжнародного права зі сторони Росії.

"У той же час нам потрібні нові переговори, до яких закликає міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмайер", - підкреслив Габріель.

Він також заявив, що не підтримує ідею щодо вступу України до НАТО. "Як ніби у нас не вистачає взаємних провокацій", - зауважив він.

Як повідомлялося раніше, Канада також оприлюднила повний список росіян і українців, проти яких ввела санкції. До списку увійшли 20 осіб.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
55к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація