Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У німецькій школі понад сотню людей заразилися туберкульозом

У чотирьох виявили активну форму хвороби і їх відправили на лікування.

У школі німецького міста Бад-Шенборн у 109 учнів і співробітників виявили туберкульоз.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Зазначається, що все почалося з того, що активну форму хвороби виявили у двох учнів різних шкіл. Після цього в Бад-Шенборн відбулися перевірки. Збудники туберкульозу знайшли у 109 людей, 58 із них - учні восьмого класу.

У чотирьох виявили активну форму хвороби і їх відправили на лікування. В інших прихована форма туберкульозу (людина не хвора і не може заразити інших).

Місцева влада звернула увагу на те, що туберкульоз виліковний, а інфікованість не означає, що людина обов'язково захворіє.

Нагадаємо, людство може здолати туберкульоз в усьому світі лише за 25 років. Науковці розповіли як: це вимагає чималих витрат, але збитки від хвороби все одно більші, кажуть дослідники. 

ВідеоНа Одещині шпиталізували педіатра, хворого на туберкульоз

Жінці стало зле під час прийому дітей. За приблизними підрахунками, від неї могли заразитися майже тисяча малюків. Нині їх відправляють на позапланову флюорографію. Чиновники переконані, умисно замовчувати і поширювати інфекцію медик не могла. Рентгелога, який допустив педіатра до роботи після планового огляду, чекає перевірка.

На Одещині шпиталізували педіатра, хворого на туберкульоз

Залиште свій коментар

Вибір редакції