Мусульманам розповіли, як правильно бити дружину і "не перестаратися"

Дата публікації
Перегляди
6670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мусульманам розповіли, як правильно бити дружину і "не перестаратися"

Ісламський професор: Чоловік може карати дружину за проступки, бити її руками або палицею / Фото: todase.kz

Видана в Делі 160-сторінкова праця професора Молаві Ашрафа Алі Танві має розкрити перед мусульманами секрети подружнього життя.

В Канаді на прилавках книжкових магазинів з'явилася книга під назвою "Подарунок для мусульманського подружжя".

Видана в Делі 160-сторінкова праця професора Молаві Ашрафа Алі Танві має розкрити перед молодим мусульманином секрети подружнього життя. У книзі авторитетного ісламського автора докладно розглядаються способи контролювати дружину, а також варіанти погроз на її адресу і методи фізичного насильства.

Ісламський професор не виключає того, що "чоловікові доведеться керувати своєю дружиною, використовуючи силу або погрози", тим не менш, він повинен бути люб'язний з нею навіть у тому випадку, якщо вона "дурна або неповоротка".

На думку автора, жінці слід задовольняти всі бажання чоловіка, не нехтувати своїми обов'язками і стежити за собою. Чоловік у свою чергу може карати дружину за проступки, бити її руками або палицею, позбавляти грошей, а також тягати її за вуха. При цьому чоловікові слід "тримати себе в руках", щоб не перестаратися.

Тим часом канадський політик, письменник і противник шаріату Тарек Фатах бачить у появі подібної книги в магазинах Канади загрозу. "Ми не можемо говорити про те, що радикальний іслам йде в Канаду... Він вже тут", - підкреслив Фатах.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація