Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Петербурзі знову зіпсували графіті з Моторолою

Невідомий чоловік кинув у зображення ємність з фарбою.

У селищі Металострой на околиці Санкт-Петербурга невідомий облив фарбою графіті із зображенням ліквідованого бойовика Арсенія Павлова - "Мотороли".

Про це повідомляє видання Фонтанка.

На відеозаписі з вуличної камери видно, як невідомий чоловік кинув у зображення ємність з фарбою, а потім сфотографував, як вона стікає.

Автори графіті мають намір відновити зображення.

Графіті з Моторолою зробили 22 жовтня на стіні трансформаторної будки на Залізничній вулиці. 2 листопада у Мережі з'явилося відео з невідомим, який облив його фарбою.

Нагадаємо, 16 жовтня 2016 року у Донецьку загинув один з найбільш розпіарених і жорстоких бойовиків угрупування "ДНР" Арсен Павлов, більш відомий на прізвисько "Моторола".

За попередньою інформацією, Павлов підірвався в ліфті будинку, в якому проживав разом з дружиною і дітьми. Один з лідерів донецьких сепаратистів Денис Пушилін сказав, що спрацював саморобний вибуховий пристрій, крім "Мотороли" постраждали ще кілька людей. У "ДНР" у вбивстві бойовика звинувачують "українську диверсійно-розвідувальну групу", в МВС України відповідальність за це покладають не його спільників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції