У Празі звинуватили ГРУ РФ у хакерській атаці на МЗС Чехії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Активність комп’ютерних злочинців була зафіксована в червні.

За хакерською атакою на міністерство закордонних справ Чехії стоїть Головне розвідувальне управління Росії. Так вважає голова фракції партії STAN у парламенті Чехії Віт Ракушан, повідомляє РБК-Україна.

"Чеський МЗС знову атакований хакерами з російського ГРУ, говорять дипломатичні джерела. Тому я розумію, що ми ведемо відкриту гібридну війну з Росією. Я закликаю негайно скликати комітет з безпеки, це шпигунство не повинно залишатися без відповіді", - заявив політик.

Раніше повідомлялося, що комп’ютери українців під загрозою, якщо на них встановлені старі версії операційних систем Windows. За даними фахівців, вразливими є Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008 та більш старі версії.

ВідеоХакери РФ здійснили спробу викрасти дані компанії у США

Компанія Westinghouse займається виробництвом електротехніки та ядерної енергетики. Американські прокурори оприлюднили фото чотирьох підозрюваних, які спробували здійснити хакерську атаку. Вони намагалися поцупити персональні та корпоративні дані у працівників компанії з ядерних та електронних технологій. 

Хакери РФ здійснили спробу викрасти дані компанії у США

Залиште свій коментар

Вибір редакції