У результаті вибуху в метро Петербурга загинули 14 осіб - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
7457
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У результаті вибуху в метро Петербурга загинули 14 осіб - ЗМІ

Фото: Reuters

За підозрою в підготовці вибухів в метро Санкт-Петербурга в розшук оголошені дві людини.

У результаті вибуху в метро Петербурга загинуло 14 осіб.

Про це повідомляють джерела "Фонтанки".

Тіла 10 осіб зараз досліджують експерти-криміналісти у вагоні, де стався вибух, і в тунелі на перегоні "Сінна площа" – "Технологічний інститут". Ще двоє постраждалих померли в Маріїнській лікарні. Їх привезли вже в стані клінічної смерті. Ще одна жінка померла в швидкій в момент доставлення у лікарню, і її тіло привезли в морг на Катерининському проспекті.

За попередньою інформацією, характер травм у загиблих говорить про те, що пристрій було начинено металевими кульками і гайками. Вибух на перегоні "Сінна площа" – "Технологічний інститут" стався близько 14:40.

За офіційними даними, загинули дев'ять осіб, 43 постраждали, у тому числі одна дитина.

За підозрою в підготовці вибухів в метро Санкт-Петербурга в розшук оголошені дві особи. Про це повідомило "Інтерфаксу" джерело в правоохоронних органах.

"Один з них заклав вибуховий пристрій у вагоні метро, а другий - залишив бомбу на станції "Площа повстання", - повідомило джерело. Другий вибуховий пристрій, замаскований під вогнегасник, було знешкоджено.

Нагадаємо, вибух стався на станції метро російського міста Санкт-Петербург. У ЗМІ публікуються суперечливі дані про місце вибуху. За даними ряду видань, інцидент стався на станції "Сінна площа", інші повідомляють про "Технологічний інститут". Згодом повідомлялося, що вибух стався на перегоні між ними.

Президенту РФ Володимиру Путіну, який зараз знаходиться в Санкт-Петербурзі з робочою поїздкою, повідомлено про вибух у місцевому метро.

"Ще не з'ясовані причини, тому про це говорити ще рано, розслідування покаже. Але, звичайно, ми завжди розглядаємо всі варіанти - і побутові, і кримінальні, в першу чергу прояви терористичного характеру", - підкреслив Путін.

За два десятиліття в Росії сталися сім терактів у метро

За два десятиліття в Росії сталися сім терактів у метро

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7457
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація