У РФ визначилися з небесним покровителем Слідчого комітету

Звичай вибирати собі небесного покровителя існує у багатьох російських державних відомств.

Патріарх Кирило визначив біблійного персонажа архангела Михаїла покровителем російського Слідчого комітету.

Про це повідомляє ВВС.Russian.

Вибір покровителем саме цього біблійного персонажа у відомстві пояснюють тим, що в християнській традиції він сприймається як "головний вождь у війні проти диявола і темних сил". СКР і РПЦ розробляють проект угоди про співробітництво. Як повідомили в Слідчому комітеті, предметом угоди буде комплекс заходів по зміцненню духовності сищиків.

Святий Архангел Михаїл - головний архангел, який є одним з найбільш шанованих архангелів в таких релігіях, як християнство, іудаїзм та іслам. В православ'ї його називають Архистратигом, що означає "глава святого воїнства ангелів і архангелів".

Звичай вибирати собі небесного покровителя існує у багатьох російських державних відомств. Так, покровителем міністерства внутрішніх справ вважається Георгій Побідоносець, РЗД неофіційно протегує Микола Угодник. Покровитель МОЗу - святий Пантелеймон. У 2008 році група громадян запропонувала обрати святим покровителем ФСБ князя Олександра Невського.

Нагадаємо, що раніше статую "Добрий ангел миру", встановлену в Донецьку на честь місцевих благодійників, забезпечили великими сталевими шипами. Таким чином, як пишуть місцеві ЗМІ, вирішено було захистити споруду від птахів, які її забруднюють.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: