У Росії додумалися узаконити "мертві душі" на виборах

Правом голосом хочуть наділити загиблих ветеранів Другої світової війни.

У Росії хочуть надати право голосу загиблим учасникам Другої світової війни. Із такою пропозицією виступили в російській академії наук, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Директор Інституту економічних стратегій Олександр Агеєв заявив, що в такий спосіб загиблі могли би впливати на події в країні, яку вони врятували. Російський науковець пропонує подумати про право голосу для 27 мільйонів загиблих громадян СРСР. Голосувати за загиблих могли б їхні родини, каже чиновник.

Акція "Безсмертний полк" відбувається в Росії вже кілька років поспіль. На марш 9 травня люди виходять із фотографіями загиблих під час війни родичів. Під час акції неодноразово виникали скандали, коли активісти несли потрети чужих людей, а після завершення свята – викидали їх.

Реальне, а не популістське ставлення до учасників війни в РФ дещо інше. Цього року у Росії у Краснотур'їнській міській лікарні медбрат побив 92-річного ветерана Великої Вітчизняної війни. Той надійшов до медзакладу з інсультом.

А на День перемоги в Ленінградській області померла замкнена у квартирі 91-річна ветеран. У хаті її насильно затримала онучка.

ВідеоУ Росії запропонували дати право голосу загиблим учасникам Другої світової війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: