У Росії додумалися узаконити "мертві душі" на виборах

Правом голосом хочуть наділити загиблих ветеранів Другої світової війни.

У Росії хочуть надати право голосу загиблим учасникам Другої світової війни. Із такою пропозицією виступили в російській академії наук, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Директор Інституту економічних стратегій Олександр Агеєв заявив, що в такий спосіб загиблі могли би впливати на події в країні, яку вони врятували. Російський науковець пропонує подумати про право голосу для 27 мільйонів загиблих громадян СРСР. Голосувати за загиблих могли б їхні родини, каже чиновник.

Акція "Безсмертний полк" відбувається в Росії вже кілька років поспіль. На марш 9 травня люди виходять із фотографіями загиблих під час війни родичів. Під час акції неодноразово виникали скандали, коли активісти несли потрети чужих людей, а після завершення свята – викидали їх.

Реальне, а не популістське ставлення до учасників війни в РФ дещо інше. Цього року у Росії у Краснотур'їнській міській лікарні медбрат побив 92-річного ветерана Великої Вітчизняної війни. Той надійшов до медзакладу з інсультом.

А на День перемоги в Ленінградській області померла замкнена у квартирі 91-річна ветеран. У хаті її насильно затримала онучка.

У Росії запропонували дати право голосу загиблим учасникам Другої світової війни

Із такою пропозицією виступили у Російській академії наук. Директор Інституту економічних стратегій Олександр Агєєв заявив, що у такий спосіб загиблі могли би впливати на події в країні, яку вони врятували. Російський науковець пропонує подумати про право голосу для 27 мільйонів загиблих громадян СРСР. Голосувати за загиблих могли б їхні родини, каже чиновник. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: