У Росії медбрат побив 92-річного ветерана ВВВ

У Росії медбрат побив 92-річного ветерана ВВВ

Фото: УНІАН

Чоловік розповів про інцидент доньці, коли його виписали з лікарні.

У Росії у Краснотур'їнській міській лікарні медбрат побив 92-річного ветерана Великої Вітчизняної війни Івана Коломійця.

Як пише Znak.com, за словами дочки ветерана Ольги Шадт, Коломієць надійшов у лікарню з інсультом.

"Ми викликали "швидку", і його відвезли в лікарню з інсультом середньої тяжкості. Моєму братові вдалося відвідати тата тільки один раз, 1 лютого, після чого був оголошений карантин. Пізніше його спустили вниз на візку, і я побачила, що у нього під оком – величезний синець. Він відмовився пояснювати, що сталося, поки ми не приїхали додому", - каже вона.

Вдома Коломієць розповів, як його побив медбрат.

"Вдень він приліг поспати в своїй палаті і раптом почав кашляти. Виявилося, що один з пацієнтів висмикнув якусь трубку з апарату, і кімната поступово заповнювалася димом. Батько вийшов з палати, сказав про це медсестрі, а сам сів на диванчик в коридорі. Медсестра все виправила, відкрила в палаті вікно, а в цей час до тата підійшов медбрат і, нічого не пояснюючи, потягнув його назад у палату", - передає Ольга Шадт.

"Тато спробував з'ясувати, чому медбрат так робить. А у відповідь отримав два удари кулаком по обличчю з лівого боку. Медбрат затягнув його в палату, штовхнув на ліжко, а коли тато спробував встати, ще раз з розмаху вдарив його кулаком в око", - говорить вона.

Після інциденту у ветерана здулися вени на шиї. Видання зазначає, що в лікарні отримати коментар не вдалося.

Раніше повідомлялося, що в Білгороді лікар вбив пацієнта, ударивши його кулаком в обличчя під час огляду в лікарні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація