У Росії хочуть внести обмеження для Pokemon Go

Влада хоче захистити суспільство від негативних наслідків.

У Росії хочуть внести обмеження для популярної гри Pokemon Go щоб захистити суспільство від негативних наслідків. Проблему винесуть на широке обговорення. Про це повідомив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич в інтерв'ю газеті "Известия", передає ТАСС.

"Відчуття, що диявол прийшов через цей механізм і намагається просто розвалити нас зсередини духовно. Але я розумію, що це сферу контролювати сьогодні вкрай важко. Створюється враження, що це нав'язано ззовні людьми, які точно розуміють, що мине рік-другий і наслідки будуть невідворотними".

Крім того Клінцевич запропонував виключити із зони дії гри релігійні установи, в'язниці, лікарні, інші об'єкти соціального призначення, а також місця поховання та пам'ятники. На його думку, цвинтарі та пам'ятники також є священними для багатьох людей, тому з ними не можна експериментувати.

"Інакше дійдемо до ліжка і інтимних питань. Санвузли будемо показувати. Тому потрібно бити дуже серйозну тривогу", - зазначив він.

Зазначимо, повідомляється, що раніше відповідальний секретар Ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Яна Лантратова заявила про те, що потрібно розробити рекомендації щодо можливого обмеження використання гри на цвинтарях і об'єктах держвлади. Крім того, представники РПЦ також закликали населення утриматися від "полювання на покемонів" у церкві.

Нагадаємо, у США чоловік стріляв у двох підлітків, які ловили покемонів біля його будинку. За словами юнаків, з будинку, поруч з яким вони припаркувалися, вийшов чоловік і почав у них стріляти. Юнаки одразу ж поїхали. Жоден з них не постраждав.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: