Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тримала у стійлі з худобою і носила у сумці: у Росії матір перетворила 12-річну дівчинку на мауглі

Жінка переконує, що дівчинка важко хворіла.

У російському селі Лука-Журавинка (Орловський район) матір утримувала 12-річну дитину в жахливих умовах. До свого віку дівчинка на ім'я Діана не вміє ходити, користуватися столовими приборами і розмовляти. Вона спить на підлозі і має удвічі молодший свого віку вигляд.

Про це пише видання Mirror.

Дівчинку, яка втекла з клітки і вулицею пересувалася на навкарачки "немов злякана тварина", побачили перехожі. Вони й передали її медикам. Наразі поліція вже розпочала кримінальну справу, а дитину забрали у 38-річної жінки.

Як зазначається, у горе-матері це восьма дитина. Сімох попередніх у неї відібрали опікунські органи, а Діану вона всіляко приховувала від навколишніх: щоб ніхто не побачив, вивозила її на вулицю в сумці на колесах, а вдома тримала у невеликому загоні поруч з худобою.

З'ясувалося, що батько дитини помер цьогоріч, а матір страждає на алкогольну залежність. За пляшку горілки вона продавала дівчинку педофілам для їхніх сексуальних утіх. Своєю чергою, матір спростувала звинувачення правоохоронців, заявивши, що стан дівчинки пояснюється її хворобою, з якою вона не могла нічого вдіяти. За її словами, Діана була інвалідом від народження.

Наразі 12-річна дівчинка у лікарні, за нею наглядають медики і намагаються навчати її буденним речам. Поки ж Діана повзає на навкарачки, не розуміє, як їсти столовими приборами, а замість слів лише гавкає і виє.

За словами одного із медиків, перебуваючи у лікарні Діана відмовлялася спати в ліжку. Вона постійно сповзала на підлогу і ховалася в кутку, згорнувшись клубочком. На їжу вона накидається і рве її на шматки.

Фотогалерея Дівчинка-мауглі із Оловської області, яку матір продавала педофілам (3 фото)

Нагадаємо, раніше одній з квартир у столиці РФ – Москві – правоохоронці виявили двох дівчат віком 5 та 7 років, яких тримали в антисанітарних умовах. Правоохоронці прибули за місцем події, коли батьки дівчат затопили сусідів. У квартирі виявили брудних та голодних дітей, які навіть не змогли сказати, як їх звуть. В оселі, де вони мешкали, було брудно, довкола стояли окультні статуї та ляльки. Батьки дітей нібито пояснили, що для них це – мистецтво.

Залиште свій коментар

Вибір редакції