Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії на 3 роки ув'язнили бабусю за побиття онука

64-річна пенсіонерка била 12-річного онука електродротом.

Російський суд засудив пенсіонерку з смт. Плесецьк до 3 років 1 місяця позбавлення волі за побиття електродротом 12-річного онука.

Жінка пояснила свої дії виховними цілями, повідомляє СУСК РФ по Архангельській області.

"Слідством і судом встановлено, що з січня по квітень 2016 року в селищі Плесецьк обвинувачена на ґрунті особистої неприязні до 12-річного онука, переданим їй під опіку у зв'язку з перебуванням матері дитини у місцях позбавлення волі,... систематично ображала неповнолітнього, висловлюючись у його адресу нецензурною лайкою, а також завдавала дитині удари електричним дротом по голові і тілу, завдаючи йому фізичні і психічні страждання", - йдеться в повідомленні.

У ході допиту бабуся вину не визнала та пояснила свої дії необхідністю виховувати онука, мати якого знаходиться в місцях позбавлення волі. Своєю чергою, потерпілий був доправлений до дитячого будинку, де він і проживав до передачі опіки над ним бабусею.

Пенсіонерка, якій 64 роки, визнана винною за статтею "катування неповнолітнього".

"Вироком Плесецької районного суду Архангельської області пенсіонерці призначено покарання у вигляді 3 років 1 місяця позбавлення волі з відбуванням у колонії загального режиму. Вирок суду не вступив у законну силу", - повідомили в СК.

Залиште свій коментар

Вибір редакції