У Росії подали позов проти Путіна "як ворога народу"

Це вже друга спроба росіянина подати позов проти президента

У Росії мешканець Саратовської області Микола Суворов подав в суд на президента РФ Володимира Путіна. Про це пише "Meduza".

Росіянин вимагає відсторонити від посади очільника Кремля. Позов прийняв до розгляду Арбітражний суд Саратовської області. Це вже друга спроба Суворова судитися проти Путіна. Першого разу він намагався подати позов ще в березні.

Так, у позові проти Путіна Суворов вимагає відсторонити президента "як ворога народу, друга  олігархів та чиновників, за розграбування Росії і зубожіння російського народу, за збагачення чиновників, банкірів, мільярдерів-грабіжників".

До 25 квітня від Путіна повинен надійти відгук на позов, а попередньою датою засідання визначили 28 квітня.

"Заяву подано з додержанням вимог, встановлених статтями 125, 126, 199 Арбітражного процесуального кодексу Російської Федерації", — йдеться в ухвалі судді арбітражного суду Тетяни Лескіної.

Нагадаємо, Тверський суд Москви відмовив опозиційному політику Олексію Навальному у прийняті позову проти президента РФ Володимира Путіна.

У судовій установі наголосили, що  заява Навального не підлягає розгляду в порядку адміністративного провадження.

"Ухвалою судді в прийнятті адміністративної заяви Навального до президента Російської федерації Путіну відмовлено, оскільки вона не підлягає розгляду та вирішенню в порядку адміністративного провадження", - заявила прес-секретар суду Анастасія Дзюрко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: