Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії раптово помер головний ГРУшник

Співчуття родині Сергуна висловив Путін.

Начальник Головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ Ігор Сергун раптово помер у віці 58 років. Про це повідомляє прес-служба президента Росії.

На офіційному сайті Кремля розмістили співчуття від імені президента Володимира Путіна з приводу кончини розвідника.

"Все життя Ігоря Дмитровича від курсанта Суворовського училища до начальника Головного розвідувального управління – заступник начальника Генштабу Збройних Сил Росії була присвячена служінню Батьківщині, Збройним Силам. Колеги і підлеглі знали його як справжнього бойового офіцера, досвідченого і компетентного командира, людину великої мужності, істинного патріота. Його поважали за професіоналізм, твердість характеру, чесність і порядність", - так написано в президентській телеграмі, адресованій сім'ї. Про причини смерті не повідомляється.

Сергун служив у військовій розвідці з 1984 року - на різних посадах в Головному розвідувальному управлінні, також був військовим аташе РФ в Албанії. Очолював ГРУ з грудня 2011 року. Сергун входив у санкційний список США та ЄС - за російську агресію в Україні йому було заборонено в'їзд до Штатів та країн Євросоюзу.

Наприкінці грудня стало відомо про смерть генерала Шушукіна, який керував анексією Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції