Російський мільярдер запропонував зробити Путіна і його доньку імператорами

Тіньков запевнив, що в Росії ніколи не приживеться демократія.

Відомий російський бізнесмен, голова ради директорів Тінькофф Банку Олег Тіньков заявив про своє бажання присягнути на вірність імператору Володимиру Путіну.

Про це він заявив в інтерв'ю видеоблогеру Юрію Дудю.

На думку Тінькова, Росія не може розвиватися демократичним шляхом, тому що країні потрібен імператор. Такою людиною може стати нинішній президент Росії. "Я за Путіна. У підсумку я вважаю, що Путін ще нехай 33 терміни (править - прим.ред.), поки він не помре. Більш того, Путіна потрібно зробити імператором, тому що в цій країні жодна демократія ніколи не приживеться. Я в цьому переконаний. Мене можна різати на шматки. Я знаю цей народ. Я з Камчатки вчора прилетів. Це народ, якому потрібен цар. Я вважаю, що Путіна треба помазати на царство. Зробити його царем. Посадити його, так би мовити, у нашому Петербурзі, там, слава Богу, цілий Ермітаж стоїть і Зимовий палац", - вважає мільярдер.

Він також упевнений, що після Путіна повинна правити донька: "Його дочка повинна стати імператрицею. Я взагалі за інститут царепомазання. Я б йому присягнув і прямо вклонився. Нехай він імператор. І міняти уряди, тобто якийсь там технічний".

Рішення проголосити імператора, на думку банкіра, буде на користь державі. "Він тоді буде думати тільки про Росію. Зараз патер будь-якого президента, який прийде до влади, як утримати владу. Як патер будь-якого політика на Заході: вони думають про голоси, про їхню кількість. А уяви цар. Йому не потрібно думати про це. Він про Росію почне думати", - повідомив Тіньков.

Нагадаємо, два роки тому в Санкт-Петербурзі поставили прижиттєвий пам'ятник президенту Росії Володимиру Путіну. Бронзовий пам'ятник відлитий у вигляді погруддя російського лідера в образі римського імператора.

Залиште свій коментар