Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США прагнуть стежити за власниками американських віз

Це підтверджує чіткий план адміністрації Трампа запровадити посилений контроль за тими, хто прибуває в Америку.

Міграційна служба США звернулася до розробників програмного забезпечення для того, щоб автоматизувати процес збору інформації в соцмережах про активність іноземців, які мають або подали документи на отримання американської візи.

Про це йдеться в публікації видання ProPublica, - пише Укрінформ.

"Департамент з питань імміграції та митного контролю вживає нових кроків у своїх планах щодо моніторингу акаунтів у соцмережах заявників та власників американських віз", - зазначає видання.

Так, на одній із технічних конференцій в Арлінгтоні (місто поблизу Вашингтона – ред.), представники міграційної служби звернулись до постачальників програмного забезпечення з відповідним запитом. Вони розповіли, що хочуть створити алгоритми, які б оцінювали потенційні загрози з боку власників американських віз, а також проводити постійний нагляд у мережі за тими, хто може становити високий ризик.

ВідеоУ США протестують проти скасування програми захисту молодих іммігрантів

Таким чином, пише видання, це підтверджує чіткий план адміністрації Трампа запровадити посилений контроль за тими, хто прибуває в Америку. Згодом міграційна служба перейменувала назву програми на "Аналіз візового циклу".

"Однак, згідно з презентацією міграційної служби, мета ініціативи, яка полягає в посиленому моніторингу за власниками віз із використанням соціальних мереж, залишається незмінною", - зауважується в публікації.

При цьому повідомляється, що міграційна служба США й так відстежує активність людей, які отримали американські візи, однак хотіла би автоматизувати цей процес.

Залиште свій коментар

Вибір редакції