У США в очікуванні страти помер серійний вбивця з "Ігор для знайомства"

У США в очікуванні страти помер серійний вбивця з "Ігор для знайомства"

Фото: Associated Press

Чоловік помер у лікарні.

77-річний Родні Алькала - серійний вбивця і маніяк, засуджений до смертної кари в американському штаті Каліфорнія за вбивство 12-річної дівчинки і ще чотирьох жінок, помер до виконання вироку.

Про це пише видання ВВС.

Зазначається, що смерть настала від природних причин в лікарні, повідомила адміністрація в'язниці. Однак більше подробиць не повідомляється. 

Нагадаємо, що Алькала, який  відомий також на прізвисько Вбивця з "Ігри для знайомств", оскільки брав участь в однойменному американському телешоу, був засуджений в 2010 році. Хоча вперше вперше був засуджений до смертної кари в окрузі Оріндж в 1980 році за викрадення і вбивство 12-річної Робін Самсо, вчинені в Лос-Анджелесі роком раніше.

Однак Верховний суд Каліфорнії скасував вирок і призначив новий розгляд. Повторний суд відбувся в 1986 році, Алькале знову засудили до смерті, але і цей вирок був скасований.

У наступні роки слідчі виявили докази причетності Алькали до інших вбивств.

У 2010 році суд присяжних визнав його винним у вбивстві Робін Самсо, а також ще чотирьох жінок у віці від 18 до 32 років в період від 1977-го до 1979 рік. Тоді ж йому був винесений смертний вирок, який залишився в силі.

Зараз в камерах смертників в Каліфорнії перебувають близько 700 ув'язнених, але губернатор Гевін Ньюсом ввів мораторій на смертну кару.

Повʼязані теми:

Наступна публікація