У США стартували внутрішньопартійні вибори демократів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Остаточне голосування відбудеться восени.

В американському штаті Айова починаються внутрішньопартійні вибори демократів (кокуси), після яких визначиться єдиний кандидат від партії, що складе конкуренцію республіканцю Дональду Трампу на виборах восени. Про це повідомляє "Голос Америки".

Голосування в штаті Айова розпочнеться о 19:00 за місцевим часом (о третій ночі 4 лютого за Києвом). Демократи зберуться одночасно в понад півтори тисячі локаціях. Це буде відкрите голосування. Люди діляться на групи підтримки кандидатів. Якщо він не набирає 15%, то присутні повинні проголосувати заново, за іншого кандидата. А той кандадат, який не набрав 15%, вибуває з перегонів у цьому місці голосування.

У штаті Айова починаються внутрішньопартійні вибори демократів – включення

За кілька годин американці віддадуть перші голоси на президентських виборах 2020 року. У штаті Айова починаються внутрішньопартійні вибори демократів, після яких визначиться єдиний кандидат від партії, що складе конкуренцію Дональду Трампу на виборах восени. Як відбувається процес і хто з кандидатів сьогодні найбільш популярний в Айові – пряме включення Yulya Yarmolenko зі столиці штату - міста Демойн

Опубліковано chastime Понеділок, 3 лютого 2020 р.

Президентські вибори у США 2020 року відбудуться у вівторок 3 листопада, і стануть 59-ми виборами президента США. Виборці оберуть президентських виборників, які, своєю чергою, оберуть нового президента і віцепрезидента США через колегію виборників.

Відео Американські сенатори зробили крок до виправдання Дональда Трампа у справі UkraineGate

У США республіканці не дали демократам викликати нових свідків у справі імпічменту Трампа. Серед них - колишній радник США з нацбезпеки Джон Болтон. Днями той опублікував мемуари, у яких розповів, що Трамп особисто говорив йому про тиск на Україну шляхом замороження військової допомоги. Тож демократи вважали його одним з ключових свідків зловживання владою президентом США.  У Сенаті США призначили остаточне голосування у справі імпічменту Трампа 
 

Американські сенатори зробили крок до виправдання Дональда Трампа у справі UkraineGate

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції