Перейти до змісту
У TikTok підтвердили слова Трампа про продаж

У TikTok підтвердили слова Трампа про продаж

Робота над комерційним партнерством з Walmart ведеться.

У китайській компанії TikTok заявили, що її домовленості з американськими Oracle і Walmart усунули причини для занепокоєння влади США, пов'язані з національною безпекою.

Про це йдеться в Twitter команди з комунікацій TikTok.

Oracle буде відповідальна за зберігання даних американських користувачів TikTok і безпеку пов'язаних комп'ютерних систем на території Штатів, "щоб забезпечити повне виконання вимог національної безпеки США". Робота над комерційним партнерством з Walmart також ведеться, додали в TikTok.

Раніше президент США Дональд Трамп схвалив операцію з придбання Oracle і Walmart американських операцій TikTok у китайської компанії ByteDance.

Після цього оголошення міністерство торгівлі США на тиждень відклав термін вступу в силу заборони на скачування програми TikTok на американській території. Тепер замість 20 вересня заборона почне діяти 23:59 27 вересня.

Відео Українські зірки спробували себе у популярних челенджах TikTok – Повтори, якщо зможеш

TikTok шаленими темпами підкорює світ, і зараз цей застосунок завантажують найчастіше. Славиться TikTok величезною кількістью челенджів, тому ми зібрали наших зірок і попросили їх повторити. Найбезглуздіша рубрика "ЖВЛ" "Повтори, якщо зможеш" – просто зараз. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Українські зірки спробували себе у популярних челенджах TikTok – Повтори, якщо зможеш

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин