У Венесуелі силовики взяли у коло будівлю парламенту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Блокування законодавчого органу нібито пов’язане з загрозою вибуху.

У Венесуелі співробітники Служби національної розвідки, Боліваріанської національної гвардії та поліції заблокували будівлю контрольованої опозицією Національної асамблеї і увійшли всередину.

Про це повідомляє Euronews.

За словами правоохоронців, їм надішло повідомлення, що у будівлі закладено вибуховий пристрій.

Як видно на відео, по периметру будівлі вишикувалися люди зі щитами.

Своєю чергою депутати Національної асамблеї розповіли, що всередину нікого не пропускають.

EN DIRECTO | Presunta alerta de bomba en las inmediaciones de la Asamblea Nacional de Venezuela. Los Servicios de Inteligencia (Sebin) mantienen un cordón de seguridad en el lugar. Más Información: https://bit.ly/2HhEqE6

Опубликовано Euronews Español Вторник, 14 мая 2019 г.

За даними ЗМІ, на засіданні, яке мало відбутися сьогодні, 14 травня, депутати планували обговорити долю затриманого першого заступника голови асамблеї Едгара Самбрано, якого вважають одним із організаторів спроби перевороту у країні.

Нагадаємо, наприкінці січня 2019 року голова Національної асамблеї Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента країни. Це сталося після того, як Ніколас Мадуро заступив на посаду глави держави на другий термін внаслідок виборів, які бойкотувала опозиція та не визнали багато держав. США, Канада, Австралія, більшість країн ЄС, Латинської Америки й Організації американських держав визнали Гуайдо легітимним президентом Венесуели. Натомість Мадуро підтримують такі держави як РФ, КНР та Туреччина.

23 березня два російських військових літаки приземлилися на аеродромі недалеко від венесуельської столиці Каракаса. За повідомленнями ЗМІ, на борту в країну прибули не менше 100 солдатів армії РФ. Серед них, як вважають в американському уряді, також є російські фахівці з кібербезпеки. 

Пізніше Росія визнала, що у Венесуелі знаходяться "військові експерти, які реально займаються реалізацією положень договорів з питань військово-технічного співробітництва". Президент США Дональд Трамп уже зажадав від РФ "забратися з Венесуели".

Залиште свій коментар

Вибір редакції