Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Убитий брат лідера КНДР Кім Чен Нам міг бути інформатором ЦРУ – WSJ

У Малайзії він мав зустрітися із агентом управління.

Убитий 2017 року зведений брат лідера КНДР Кім Чен Ина Кім Чен Нам міг співпрацювати з Центральним розвідувальним агентством США.

Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

За даними видання, Кім Чен Нам кілька разів зустрічався із агентами ЦРУ.

"Між американським розвідувальним агентством і паном Кімом був зв'язок", - розповіло джерело.

За його словами, Кім Чен Нам прибув до Малайзії 2017 року для того, щоб зустрітися із співробітником Управління.

"Кілька колишніх американських чиновників заявили, що зведений брат, який жив за межами Північної Кореї протягом багатьох років і не мав влади в Пхеньяні, навряд чи зміг надати детальну інформацію про внутрішню роботу секретної країни", - підкреслює видання.

Нагадаємо, Кім Чен Нам загинув 13 лютого 2017 року після нападу в міжнародному аеропорті Куала Лумпур, що в столиці Малайзії. Звідти він збирався летіти до Макао, спеціального адміністративного району Китаю. 45-річний Кім Чен Нам півтора десятка років прожив під захистом цієї країни.

У зв'язку з убивством Кім Чен Нама в аеропорту столиці Малайзії Куала-Лумпур було затримано жінок Сіті Айс'я з Індонезії та Доан Тхі Хионг з В'єтнаму. Обидві підозрювані стверджують, що вони думали, що беруть участь у розіграші та не знали, що через їхні дії буде вбитий Кім Чен Нам

Жінок було арештовано першими, за ними затримали малайзійця, а 17 лютого - північнокорейця. У справі також фігурують четверо північнокорейців, однак, їм вдалося втекти із Малайзії в день вбивства Кім Чен Нама.

ВідеоЗа вбивство Кім Чон Нама 25-річній індонезійці заплатили 90 доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції