Уперше за 20 років в індійському штаті одночасно загинули два десятки слонів

Дата публікації
Перегляди
1701
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уперше за 20 років в індійському штаті одночасно загинули два десятки слонів

Фото: pixabay.com

Мертвих слонів виявили жителі одного з індійських сіл.

Стадо з 18 диких слонів виявили мертвим в індійському районі Нагаон штату Ассам. Підозрюють, що всі вони загинули через удар блискавки.

Про це пишуть India TodayBBCDaily Mail.

Зазначається, що померлих слонів виявили жителі прилеглого села. Трупи були знайдені в двох різних місцях. Місцева влада заявила, що стурбована загибеллю такої величезної кількості слонів, і призначила розслідування. Попередньо, слони загинули під час удару блискавки.

"Чотири туші слона були знайдені в одному місці, а 14 - в іншому. Попереднє розслідування показало, що слонів могла вбити блискавка. На місце були терміново доставлені перші особи лісового управління та ветеринарні лікарі", - сказав головний головний охоронець лісів (дикої природи) Ассама Аміт Сахай.

Аміт Сахай з лісового департаменту штату уточнив, що інцидент стався в горбистій місцевості недалеко від заповідного лісу Кундолі в хребті Катіатолі.

Подібний інцидент з одночасною смертю багатьох слонів в Ассамі стався вперше за 20 років. За повідомленнями місцевих ЗМІ, дикі слони в штаті раніше ставали жертвами браконьєрства, дорожньо-транспортних пригод, отруєнь і навіть ураження  електричним струмом.

Нагадаємо, на півночі Ботсвани загинули понад 350 слонів. За даними департаменту дикої природи, причиною загибелі сотні слонів в дельті Окаванго в Ботсвані, ймовірно, можуть бути природні токсини.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

У Кенії завдяки погоді з’явився шанс на повне відновлення популяції слонів

У Кенії завдяки погоді з’явився шанс на повне відновлення популяції слонів
Наступна публікація