Уряд Німеччини проігнорував скандальну публікацію Bild про контроль Росії над Донбасом

Справжні господарі "ДНР" і "ЛНР" сидять у Кремлі, твердить видання.

Розслідування німецького журналіста Юліана Рьопке про російський контроль над окупованою частиною Донбасу поки не викликали політичної реакції в Берліні. Тамтешній уряд офіційно наполягає на безальтернативності мінських угод і вимагає якнайшвидше ухвалити закон про місцеві вибори в Донецькій і Луганській областях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Разом із тим у пресі говориться, що альтернативний план Російської Федераціі для окупованих українських територій передбачає встановлення тривалого контролю за цими землями з боку Кремля. І цей план є справжнім. Тоді як мінські угоди – лише шоу для Заходу.

Кілька днів тому політичний журналіст німецького видання Bild Юліан Рьопке анонсував вихід публікації фактів, які доводять участь Росії у війні на Донбасі. Сама публікація з'явилася напередодні. Через наведені в ній факти в центрі скандалу опинилася компанія українського підприємця Ріната Ахметова. У цій компанії вже прокоментували наведені журналістом Bild матеріали.

Німецьке видання не вперше звертає свою увагу на Донбас. Так у січні журналісти підрахували, яку суму витрачає Росія на окупацію цього регіону. Однак в РФ відхрещуються від усіх наведених у публікаціях фактів. Цього разу в російському уряді також спростували розслідування німецьких журналістів.

Кореспондент ТСН Наталія Фібріг

ВідеоРосія безпосередньо керує сепаратистами на Донбасі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: