Трамп запропонував карати жінок за незаконні аборти

Аборти були декриміналізовані в США в 1973 році.

Мільярдер Дональд Трамп, який претендує на право висуватися в президенти США від Республіканської партії, запропонував карати жінок за аборти, у разі якщо вони стануть нелегальними в США.

Яким саме має бути покарання для жінок, Трамп, за його словами, він поки не вирішив.

У минулому Дональда Трампа, тоді ще члена Демократичної партії, критикували саме за підтримку абортів.

Багато членів Республіканської партії вже висловлювали занепокоєння з приводу скандальних висловлювань Трампа, оскільки, як показують опитування, мільярдер вкрай непопулярний серед жінок-виборців.

Можливий кандидат від демократів на виборах Гілларі Клінтон активно критикує Трампа через його відношення до жінок.

Аборти були декриміналізовані в США в 1973 році. В останні роки консерватори прагнули посилити вимоги до клінікам, які проводять аборти, ніж забороняти самі операції.

Раніше Трамп порівняв іммігрантів з отруйними зміями. На одній із зустрічей з виборцями, він процитував пісню Ела Вілсона під назвою "Змія", в якій розповідається історія жінки, яка дає притулок пораненої змії, доглядає за нею, проте отримує смертельний укус.

Крім того, мільярдер виступив за заборону іноземним студентам відвідувати США по програмі Work and Travel. Політик пообіцяв скасувати відповідну візу J-1. Трамп заявив, що насамперед такі візи переслідують корпоративні інтереси для пошуку дешевої робочої сили. Мільярдер упевнений, що всіх студентів, які приїжджають в Америку можна замінити власними молодими фахівцями зі Сполучених Штатів.

Проти таких висловлювань скандального мільярдера, мусульманка влаштувала німий мітинг на одному з його заходів. Охорона вивела жінку із залу. Так само вигнали ще декількох супротивників одіозного кандидата.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: