Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп закликає до тимчасового закриття кордонів США для мусульман

Мільярдер вважає, що у США потрібно посилити нагляд за мечетями та мусульманськими спільнотами

Кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп вважає мусульман загрозою для безпеки Америки. Про це він заявив в ході зустрічі із виборцями в штаті Вісконсент, пише "ТАСС".

Трамп заявив, що потрібно "відкинути політкоректність" та тимчасово закрити кордони США для мусульман.

"Тисячі мусульман в'їжджають в нашу країну, а ми поняття не маємо, хто вони такі", - заявив він.

За словами кандидата в президенти, американцям необхідно посилити нагляд за мечетями та мусульманськими спільнотами. Адже йдеться про злочини, які вони скоюють.

"У таких місцях відбувається радикалізація (мусульман), і ми повинні з цим щось робити", - заявив мільярдер.

Раніше, Трамп порівняв іммігрантів з отруйними зміями. На одній із зустрічей з виборцями, він процитував пісню Ела Вілсона під назвою "Змія", в якій розповідається історія жінки, яка надає прихисток пораненій змії, доглядає за нею, однак отримує смертельний укус.

Окрім того, мільярдер виступив за заборону іноземним студентам відвідувати США за програмою Work and Travel. Політик пообіцяв відмінити відповідну візу J-1. Трамп заявив, що насамперед такі візи переслідують корпоративні інтереси для пошуку дешевої робочої сили. Мільярдер впевнений, що всіх студентів, які приїжджають до Америки можна замінити власними молодими фахівцями зі Сполучених Штатів.

Проти таких висловлювань скандального мільярдера, мусульманка влаштувала німий мітинг на одному із його заходів. Охорона вивела жінку із зали. Так само вигнали ще кількох противників одіозного кандидата.

Залиште свій коментар

Вибір редакції