В Афганістані попередили про активізацію в країні "Аль-Каїди"

Терористи прибувають в Афганістан з багатьох держав.

Терористична організація "Аль-Каїда" відновила свій вплив в Афганістані.

Про це заявив президент країни Ашраф Гані Ахмадзай в інтерв'ю телекомпанії CNN.

"У 2015 році були оптимістичні припущення з приводу того, що її міць значно скоротилася. Тепер це не так", — заявив афганський лідер. Він зазначив, що терористи прибувають в Афганістан з багатьох держав, у тому числі з Росії, Китаю, Узбекистану, Таджикистану і арабських держав на Близькому Сході.

"Ці люди не сварилися з народом Афганістану, але вони використовують нашу територію", — підкреслив Ахмадзай. У зв'язку з цим він підкреслив важливість боротьби з міжнародним тероризмом і закликав надати афганському спецназу додаткову підтримку з повітря.

Заборонена у ряді країн терористична організація "Аль-Каїда" відома з 1988 року. Вона була створена на території Афганістану з ряду дрібніших терористичних груп для підтримки руху афганських моджахедів. Після виходу військ СРСР з Афганістану, в основному, боролася з США.

Після вибухів посольств США в столицях Кенії і Танзанії в 1998 році "Аль-Каїда" вважається міжнародною терористичною організацією № 1. Вона організувала і провела найбільші в історії Північної Америки теракти 11 вересня 2001 року.

Нагадаємо, що раніше бойовики "Аль-Каїди" пригрозили терактами в Італії та Іспанії.

Бойовики терористичного угрупування  "Аль-Каїда в Ісламському Магрибі" розповсюдили  відео, на якому погрожують вчинити теракти в Неаполі, Римі та Мадриді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: