В Альпах знайшли тіло альпініста, який зник 43 роки тому

В Альпах знайшли тіло альпініста, який зник 43 роки тому

Фото: Associated Press

Родина загиблого усі ці роки не припиняла пошуки.

В Альпах рятувальники знайшли людські рештки, які можуть належати молодому альпіністу, що зник 43 роки тому.

Про це пише La Provence.

Жан-Франсуа Бенедетті зник у горах 25 липня 1976 року. З тих пір його родина не припиняла пошуки. Батьки альпініста померли – батько Жорж Бенедетті, колишній сенатор від соціалістичної партії, покинув світ наприкінці листопада 2018 року на Корсиці. Але справу продовжили брат та друзі.

В останній тиждень серпня родина загиблого повідомила рятувальникам про "помаранчеву пляму" на Довгому льодовику Ейлефроїд, горі на гребені між Ізер і Верхніми Альпами. У понеділок вранці, 9 вересня, двоє альпіністів спустилися з вертольота на льодовик на висоту близько 3 тисяч метрів над рівнем моря, та забрали шматки одягу та людські рештки.

Наразі родина очікує результатів ДНК-тестів, але з великою долею ймовірності рештки належать саме Жан-Франсуа Бенедетті. Зазначається, що знайти тіло вдалося завдяки таненню льодовика.

Нагадаємо, 24 березня у щвейцарських Альпах поблизу кордону із Францією та Італією на висоті 2430 метрів лавина накрила чотирьох туристів. Один з них зміг врятуватися від снігу, другого засипало лише частково, третього зі снігового полону звільнили його товариші. Четвертий лижник загинув, він опинився під снігом на глибині 1,5 метри, тіло загиблого дістали рятувальники. 

Останні години життя загиблих альпіністів у Гімалаях зафільмувала знайдена камера

Останні години життя загиблих альпіністів у Гімалаях зафільмувала знайдена камера

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація