На Багамських островах підтвердили загибель 50 людей від урагану "Доріан"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тисячі людей залишаються без даху над головою.

Уряд Багамських островів повідомив, що кількість загиблих від урагану "Доріан" зросла до 50.

Міністр охорони здоров'я країни Дуейн Сандс у вівторок підтвердив збільшення кількості загиблих у своєму повідомленні Associated Press.

Влада заявляє, що загиблих може бути більше, тіла очікують знайти під час розбирання завалів у спустошених ураганом районах північних Багамських островів.

Тим часом без даху над головою залишаються тисячі мешканців Багам. Речник агентства з управління надзвичайними ситуаціями країни повідомив, що 2043 людини перебувають у притулках на найбільш населеному острові країни - Нью-Провіденсі. Багато інших людей живуть у друзів чи родичів.

Фотогалерея Смертоносний ураган "Доріан": показали фото наслідків стихії на Багамських островах (10 фото)

Як повідомлялося, 31 серпня "Доріан" посилився до четвертої з п'яти можливих категорій та не на жарт лякав американців своєю потужністю. У південних штатах розпочалася евакуація населення та було оголошено надзвичайний стан. Спочатку повідомлялося, що від удару бурі по Багамах загинули щонайменше п’ятеро людей, згодом повідомлялося кількість загиблих зросла до 30 осіб. Водночас, американська влада повідомила про шість смертей у штаті Флорида, пов’язаних з ураганом.

Відео 43 загиблих, понад 6 тисяч зниклих безвісти й епідемія холери на Багамах - свавілля "Доріану"

Такої ж шкоди стихія могла завдати і США, але в останню мить пройшла повз. Протягом тижня за "Доріаном" стежила ТСН і зібрала усі жахи буревію в сюжеті.    

43 загиблих, понад 6 тисяч зниклих безвісти й епідемія холери на Багамах - свавілля "Доріану"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції