Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Явище пов'язують із повінню.

Австралійське містечко Вестб'юрі біля Лонсестона, у Тасманії, "захопили" павуки.

Регіон ще не встиг оговтатися від повені, як у мешканців з'явилася нова надзвичайна проблема - дерева та кущі оповили павутинням мільйони маленьких павуків, передає місцеве видання The Age.

За словами експерта з арахнології Грегхема Міледжа, павуки, тікаючи від повені, використали явище відоме як повітроплавання. Це відбувається тоді, коли крихітні павучки викидають шовкові нитки та ловлять ними повітряні потоки.

"Люди не усвідомлюють, як навколо багато павуків, поки не побачать щось на кшталт такого явища", - пояснив Міледж, коментуючи доволі екстремальні фото.

"Такі масові "повітроплаванні інциденти" часто пов'язані із конкретними умовами оточуючого середовища, наприклад, повінню, від якої наразі потерпає Тасманія. Я вважаю, що павуки лише намагалися втекти від води", - додав експерт. 

Нагадаємо, що раніше у Британії 22-річний Деклан Кінг придбав у супермаркеті упаковку бананів, в якій раптово виявив сотню павуків. За його словами, продавці в супермаркеті не були стурбовані тим, що в їхній продукції є ці дрібні хижаки. Вони навіть не перевірили інші пакети.

Залиште свій коментар

Вибір редакції