В Азейбарджані мешканцям заборонили виходити з дому на вихідних

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таке рішення ухвалили через збільшення кількості хворих на коронавірус.

Жителям Баку та інших великих азербайджанських міст наказали провести вихідні вдома в умовах повної ізоляції через карантин. Про це повідомляє видання ТАСС.

Зазначається, з півночі 6 червня до 6 ранку 8 червня в Баку, Сумгаїті, Гянджі, Ленкорані й Апшеронському районі вводиться жорсткий карантинний режим. Жителям цих міст у найближчі два дні повністю заборонено залишати свої будинки. Порушникам загрожує штраф в еквіваленті від 58 до 117 доларів. Винятки допустимі лише у двох випадках: у разі необхідності невідкладної медичної допомоги або для участі в похоронах близького родича.
 
На вихідних будуть закриті всі магазини, аптеки і підприємства громадського харчування, перестане працювати громадський транспорт. Користуватися особистими автомобілями теж заборонено. Продовжити роботу зможуть лише лікарні, правоохоронні органи, комунальні та аварійні служби, а також безперервні виробництва.
 
Щоб жителі міст, які підпали під режим жорсткого карантину, змогли запастися продуктами і ліками, влада оголосила 5 червня короткий робочий день.

Влада Азербайджану вирішила ввести дводенний жорсткий карантин у зв'язку з тим, що число заражених коронавірусною інфекцією почало зростати після пом'якшенням обмежувальних заходів. В останні дні фіксувалося до 300 випадків зараження на добу. На цей момент у країні виявлено 6860 випадків захворювання, 82 людини померли.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Азербайджан надав Україні гуманітарну допомогу: приїхали 100 тисяч захисних масок та комбінезони. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції