В Індонезії два острови пішли під воду через підвищення рівня моря

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ще чотири перебувають під загрозою.

Два індонезійських острови опинилися під водою через критичне підвищення рівня моря, а ще чотири перебувають під загрозою.

Про це пише місцеве видання The Jakarta Post.

Острови Бетет та Гундул зникли через підвищення рівня моря, яке сталося на 1 та 3 метри відповідно вище цих островів. Острів Бетет був частиною національного парку Бербак-Сембіланг. Водночас, обидва вони були незаселеними.

Екологи також зазначають, що ще чотири острови перебувають під загрозою затоплення, які наразі перебувають на висоті 4 метри над рівнем моря.

Як повідомлялося, у столиці Індонезії Джакарті сталися сильні повені, коли у країні святкували Новий рік. Мусонські дощі та річки затопили щонайменше 169 мікрорайонів. Велика вода спричинила зсуви районів Богор та Депок на околицях Джакарти. За інформацією місцевої влади, близько 400 тисяч осіб евакуйовані і перебувають у тимчасових притулках, їхні домівки досі залишаються недоступними через затоплення. Також триває пошук зниклих безвісти.

Відео Влада Індонезії закриє для туристів острів, де живуть найбільші ящірки планети

Влада Індонезії вирішила закрити для туристів острів Комодо. Відвідувачів не пускатимуть із наступного року, а все тому, що гості крадуть комодських варанів. Лише в березні контрабандисти вивезли із заповідника понад чотири десятки цих велетнів. Та продавали їх за кордон по 35 тисяч доларів за кожного.  

Влада Індонезії закриє для туристів острів, де живуть найбільші ящірки планети

Залиште свій коментар

Вибір редакції