Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В мережі опубліковано жахливе відео після штурму Мосула

Повність зруйнована західна частина міста

Бразильський фотожурналіст Габріель Чеймі провів 20 днів в Мосулі, прикомандирований до іракської Золотий дивізії, де за допомогою безпілотника і відеокамери зобразив жахливі кадри панують в місті руйнації і хаосу, повідомляє CNN.

"Чеймі супроводжував спецназ під час їх просування вузькими, звивистими вуличками старого міста в пошуках терористів" Ісламської держави ". Цей підрозділ йде першим, звільняючи будівлі, де засіли, прикриваючись місцевими жителями, бойовики ", - йдеться в повідомленні.

Під час рейдів Чеймі зазначив, що бойовики цілеспрямовано підірвали частину будинків, щоб непомітно переміщатися в лабіринті зруйнованої міської забудови, "граючи" з бійцями антитерористичних підрозділів.

Також журналіст зауважив, що під час відрядження в районі Аль -Ярмук (західна частина Мосула), неодноразово бачив на стінах будинків пропагандистські графіті бойовиків ІГІЛ, виконані російською мовою. Мирні жителі пояснили Чеймі, що в загонах "Ісламської держави", які воюють в Мосулі, стає все більше російськомовних бойовиків, в тому числі і чеченців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції