В ОАЕ вагітну українку затримали за позашлюбний секс з її нареченим

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В ОАЕ вагітну українку затримали за позашлюбний секс з її нареченим

Фото: Facebook/Ірина Нохай

Статеві відносини до шлюбу у цій країні вважаються кримінальним злочином.

В Об'єднаних Арабських Еміратах затримали 27-річну українку Ірину Нохай та її 29-річного нареченого Емліна Калвервелля із Південної Африки.

Про це повідомляє Українська служба Бі-бі-сі.

Ірина відчула біль у животі і звернулася до лікарні, де їй встановили вагітність. Лікар повідомив про це представників влади, адже позашлюбний секс в ОАЕ вважається кримінальним злочином.

Після цього пару затримали. Це сталося ще у січні, але інформація про випадок з'явилася лише зараз.

Мати Емліна Калвервелля розповіла, що заручини у її сина та Ірини Нохай були у січні. За її словами, єдине, в чому вони винні, - це кохання. Жінка хвилюється за стан нареченої свого сина і нарікає на те, що не може отримати про них жодної інформації.

Уряд ОАЕ ще не прокоментував ситуацію. Міністр закордонних справ Південної Африки заявив, що не може допомогти парі, оскільки справа стосується внутрішнього закону ОАЕ.

Мати Емліна Калвервелля каже, що українське посольство в ОАЕ намагається отримати дозвіл, щоб пара могла одружитися або бути депортованою, пише Mirror.

Ірині Нохай та її нареченому ще не пред'явили звинувачення, оскільки влада продовжує перевірку. Якщо їхню провину доведуть, їм може загрожувати тривале тюремне ув'язнення.

Зазначимо, судячи зі сторінки Ірини у Facebook, у 2013 році вона закінчила Хмельницький національний університет, факультет "Міжнародні відносини". Сама вона походить з Одеси.

Також якщо судити по сторінці українки у соціальній мережі, вона зустрічається із Емліном щонайменше з 2014 року.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація