Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Оксфордський словник додали непристойну шотландську лайку

Туди також потрапили гендерно нейтральні займенники.

Оксфордський словник поповнився 650 новими словами та значеннями. Про це повідомляє Sky News.

Так, наприклад у словник додали чимало шотландської лайки. Bawbag – грубе позначення мошонки, слова bam, bampot і bamstick, що позначають когось дурного, набридливого, бридкого чи агресивного. Tube і його варіант choob – "дурна або мерзенна людина, ідіот", що часто використовується як "зневажлива форма звернення", якщо вірити словнику. Roaster – у значенні неприємна, дратівлива людина, ідіот.

Sprag – на позначення людини із зарозумілими, бундючними манерами, хвалька. У словнику тепер також можна знайти  bowfing, що позначає щось, що погано пахне, та fantoosh – "химерний, ефектний або показний", що часто використовується "зневажливо, із натяком на показну демонстрацію або претензійність".

Geggie означає рот людини - використовується для того, аби сказати комусь затулити пельку.

Окрім цього, у найвідоміший словник світу потрапили слова, які потішать любителів домашніх улюбленців. Puggle - термін для суміші мопса та бігля, та dorgi – результат схрещення такси та коргі.

Також словник поповнився гендерно нейтральними займенниками hir і zir, як альтернатива для займенники для him, his or her, словом peoplekind – людство – на заміну mankind (man – з англ. чоловік – ред.). Словник визнав і слова misgender, misgendered or misgendering – вони позначають ситуацію, коли до людини помилково звертаються займенником, який не позначає її гендер.

Раныше Оксфордський словник обрав слово 2018 року. За версією редакторів, це слово – токсичний. Зазначається, що слово  часто використовувалось людьми як метафора для опису їхнього середовища, робочої атмосфери, настрою в шкільному середовищі, стосунків, культур та поведінки.

ВідеоСлово-2018: про що питали, чим цікавились люди в усьому світі

Філологи знайшли зв’язок між президентами, психологією і медициною. Головні слова року досліджувала ТСН. 

Слово-2018: про що питали, чим цікавились люди в усьому світі

Залиште свій коментар

Вибір редакції