Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Роскосмосі" відхрестилися від вад у корпусі "Союзу"

Тепер належить встановити, де цей вплив стався - на Землі або в космосі.

Глава держкорпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін заявив, що єдиною версією появи отвору в корпусі корабля "Союз МС09" залишається навмисна дію, а версія виробничого браку виключена.

Про це пише російський "Інтерфакс".

"Працює комісія, одна комісія вже закінчила свою діяльність. Вона фактично зробила висновки про те, що виключила виробничий брак, що важливо для пошуку істини. Тепер залишається версія навмисного впливу", - сказав Рогозін. За його словами, тепер належить встановити, де цей вплив стався - на Землі або в космосі.

ВідеоАмериканські астронавти вийшли у відкритий космос, аби встановити камери

Нові прилади, які зніматимуть зображення високої чіткості, потрібні будуть астронавтам вже найближчим часом. Краще зображення знадобиться, коли до МКС стикуватиметься капсула з новим екіпажем. Наразі астронавтів до МКС доправляють російські капсули, а за кожного космонавта NASA змушена платити до 82 мільйонів доларів. Альтернативою для американських астронавтів могли би стати рейси компаній Boeing та SpaceX, утім, ті лише наприкінці року почнуть випробування.

Американські астронавти вийшли у відкритий космос, аби встановити камери

Нагадаємо, 30 серпня на російському пілотованому кораблі "Союз", який пристикований до МКС, стався витік повітря. За словами генерального директора держкорпорації "Роскосмос" Дмитра Рогозіна, причиною неполадок стала мікротріщина шириною 1,5 міліметра, яка виникла, на думку конструкторів, після зіткнення корабля з микрометеоритом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції