В Ємені під час сутичок у таборі охорони палацу президента загинули 30 осіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Табір перейшов до сепаратистів.

В єменському Адені під час зіткнень в таборі бригади охорони президентського палацу загинули щонайменше 30 людей. Про це повідомляє телеканал Al-Arabiya з посиланням на власні джерела.

"Тридцять чоловік загинули в результаті зіткнень всередині табору четвертої бригади охорони президентського палацу", - повідомляє телеканал.

Як відомо, табір перейшов до перехідної ради. Заступник голови ради Хані бен Брек підтвердив, що четверта бригада перейшла під контроль сепаратистів.

"Терористична четверта бригада охорони палацу впала, і всі табори тероризму впадуть один за іншим. Відзначаємо, що ми не використали жодного важкого озброєння", - написав він на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

Нагадаємо, 1 серпня в результаті вибуху під час військового параду в єменському місті Аден, де працює міжнародно визнаний уряд Ємену, загинули десятки людей. Напад здійснили бойовики руху Хуті, які контролюють столицю Ємену. 

ВідеоАвтобус з дітьми потрапив під авіаудар у Ємені, щонайменше 43 загиблих

Авіаудар по автобусу з дітьми у Ємені завдала арабська коаліція на чолі з Саудівською Аравією. Загинуло щонайменше 43 людини. Поранено понад 60. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я країни. Трагедія сталася у єменській провінції Сана. Представники коаліції стверджують, що дітей використовували в якості "живого щита" повстанці-хусити, на яких і був націлений авіаудар. 

Автобус з дітьми потрапив під авіаудар у Ємені, щонайменше 43 загиблих

Залиште свій коментар

Вибір редакції