Техаський стрілок розповів, хто був його мішенню

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік навмисно вбивав мексиканців.

Терорист, який розстріляв 22 чоловік в супермаркеті в місті Ель-Пасо (штат Техас, США), заявив, що його метою були мексиканці. Про це повідомляє телеканал NBC News.

21-річний Патрік Крузіус розповів про це поліції відразу після затримання 3 серпня, однак правоохооронці оприлюднили цю інформацію тільки зараз. Він також розповів, що спеціально проїхав за кермом 10 годин у місто, яке межує з Мексикою.

Правоохоронці уточнили, що злочинець здався сам. Коли його автомобіль зупинили для перевірки, він вийшов з машини з піднятими руками і заявив, що він і є той самий стрілок.

Нагадаємо, США сколихнули одразу два теракти. 3 серпня ввечері чоловік відкрив вогонь біля торговельного центру у місті Ель-Пасо. Там загинуло щонайменше 20 відвідувачів, ще 30 - дістали поранення. А вже за кілька годин пролунали постріли у місті Огайо. Там загинуло десятеро людей.

ВідеоСША сколихнули одразу два теракти, загинуло майже 30 людей

Напередодні ввечері чоловік відкрив вогонь біля торговельного центру у місті Ель-Пасо. Там загинуло щонайменше 20 відвідувачів, ще 30 - дістали поранення. А вже за кілька годин пролунали постріли у місті Огайо. Там загинуло дев'ятеро людей.  

США сколихнули одразу два теракти, загинуло майже 30 людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції