Ватикан звинуватили у причетності до викрадення і вбивства дівчини

Дата публікації
Перегляди
3615
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ватикан звинуватили у причетності до викрадення і вбивства дівчини

Емануелу Орланді викрали у 1983 році. Дівчину не знайшли, вважається, що її вбили / Фото: nottecriminale.it

Емануела Орланді була викрадена майже 30 років тому невідомими. Вважається, що вона була вбита, проте її тіло не знайшли.

Римська прокуратура звинуватила Ватикан у приховуванні обставин викрадення молодої дівчини. Мова йде про зникнення дочки ватиканського службовця, 15-річної Емануели Орланді в 1983 році.

На думку римських прокурорів, у Ватикані, в тому числі в папській курії, є люди, які знають про долю Орланді, проте відмовляються в цьому зізнатися.

Емануела Орланді була викрадена майже 30 років тому невідомими. Вважається, що вона була вбита, проте її тіло не знайшли. За однією з версій, вбивство дівчини мало стати попередженням її батькові. Нібито незадовго до викрадення дочки службовець Ватикану виявив документальні докази того, що банк Ватикану був пов'язаний із злочинними організаціями. Припускається, що Емануелу замовили убити, щоб змусити її батька мовчати.

Відповідальність за вбивство була покладена на Енріко де Педіса, ватажка римського злочинного угруповання "Мальяна". Де Педіс був убитий в перестрілці з представниками ворогуючого угруповання в 1990 році. У 2008 році в причетності до викрадення Орланді запідозрили екс-главу банку Ватикану архієпископа Пола Марцинкуса, проте його вже не було в живих.

Підозри в причетності Ватикану у громадськості також викликав той факт, що ймовірного вбивцю де Педіса поховали в усипальниці в Базиліці Сант-Аполлінарія, де зазвичай ховають представників церкви.

За однією з версій, останки Емануели були поховані в одній могилі з де Педісом. Брат дівчини П'єтро Орланді вважає за потрібне розкопати могилу мафіозі, щоб встановити, чи є там останки його сестри. Прокуратура Риму, однак, відмовилася вимагати цього від Ватикану.

Ватикан натомість продовжує наполягати на тому, що свого часу розкрив всю наявну інформацію про викрадення дівчини.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3615
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація