Вбивства у Франції могло підготувати пов'язане з "Аль-Каїдою" угруповання

Дата публікації
Перегляди
1044
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вбивства у Франції могло підготувати пов'язане з "Аль-Каїдою" угруповання

Вбивства у Тулузі могли бути підготовленими організацією, близькою до "Аль-Каїди" / Фото: videonews.com.ua

"Тулузький стрілок", який скоїв напад на єврейський коледж у французькому місті Тулуза, входив до угрупування "Солдати Халіфату".

Угруповання "Солдати Халіфату", пов'язане з терористичною організацією "Аль-Каїда" в країнах ісламського Магріба у четвер, 22 березня, взяла на себе відповідальність за підготовку вбивств семи людей на півдні Франції.

Організація, яка в минулому взяла на себе відповідальність за теракти в Афганістані та Казахстані, опублікувала свою заяву на одному із сайтів, що використовуються терористами з "Аль-Каїди". Мохаммед Мера названий "Юсуфом французьким".

У заяві міститься заклик до Франції переглянути свою "ворожу" по відношенню до мусульман політику.

Нагадаємо, злочинець на моторолері 19 березня під'їхав до єврейського коледжу в Тулузі і відкрив стрілянину по групі учнів, батьків і вчителів. Загинув 30-річний викладач, двоє його дітей і дочка директора коледжу. Важко поранений 17-річний підліток. Крім того, 11 і 15 березня невідомий, також пересуваючись на моторолері, розстріляв одного військовослужбовця в штатському в Тулузі і двох військових у формі в місті Монтобан в 50 кілометрах від Тулузи. Всі загиблі військовослужбовці були магрібськіх походження.

У середу поліція виявила підозрюваного в цих злочинах в одному з будинків Тулузи. В ході майже дводенної операції з його затримання чоловік був знищений. Ним виявився 23-річний Мохаммед Міра, громадянин Франції алжирського походження.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1044
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація