Віце-канцлер Австрії подав у відставку через скандал з фінансуванням РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хайнц-Крістіан Штрахе пішов з посади після скандального відео.

Віце-канцлер Австрії Хайнц-Крістіан Штрахе подав у відставку після публікації інформації про те, що він нібито просив гроші в РФ.

Про це на своїй сторінці у Twitter посол України в Австрії Олександр Щерба.

Зазначається, що чиновник написав заяву менш ніж через добу після публікації скандального звинувачення.

"Через 18 годин після публікації компрометуючого відео віце-канцлер Австрії Штрахе подав у відставку", – йдеться в дописі.

В опублікованій заяві вказується, що віце-канцлер більше не є лідером Партії Свободи та більше не буде працювати в уряді країни. На посаді віце-канцлера його повинен замінити Норберт Хофер, який раніше очолював міністерство інфраструктури.

Сам Штрахе заявив, що не хоче, щоб цей скандал вплинув на долю керівної коаліції, тому він готовий покинути пост лідера Партії Свободи.

Нагадаємо, віце-канцлер Австрії, очільник ультраправої Австрійської партії свободи (FPÖ) Гайнц-Крістіан Штрахе, за інформацією ЗМІ, обіцяв "багатій росіянці" отримання угод від австрійського уряду в обмін на фінансову підтримку на виборах 2017 року.

Штрахе ніби заявив, що зміна власника одного з найпопулярніших видань Австрії та підтримка ним його партії перед виборами могла б зіграти на користь FPÖ. Він припустив, що FPÖ, завдяки цьому, могла б здобути не 27, а 34 відсотки голосів виборців. У відповідь на пропозицію Штрахе запропонував після перемоги на виборах надання державних замовлень будівельним компаніям, які мають бути засновані співрозмовницею Штрахе з Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції