Військові об'єкти Забайкалля відключать від енергії через борги

Причиною цього стали борги Міноборони РФ майже в чверть мільярда рублів.

"Територіальна генеруюча компанія №14" яка забезпечує енергією суб'єкти РФ - Забайкальський край і Республіку Бурятія, з 25 грудня має намір зупинити постачання теплової енергії на військові об'єкти.

Причиною цьому стали борги майже в чверть мільярда рублів, а також відсутність договорів. За попередньою інформацією, Міністерство оборони РФ заборгувало підприємству близько 270 млн рублів.

Про це заявив заступник генерального директора по збуту ТГК-14 Юрій Дорфман.

"З сьогоднішнього дня починаємо вводити повне комплексне обмеження по всіх об'єктах Міністерства оборони. Ми будемо вводити обмеження і по адміністративних будівлях, і по казармах, по військових містечках і по інших об'єктах. Ми будемо відключати об'єкти, які з нами не уклали договори і не збираються цього робити", - повідомив Дорфман.

У зв'язку з цим, керівництво компанії зверталося до губернатора і віце-прем'єра Забайкалля з проханням ввести надзвичайний стан.

"Міністерство оборони найняло іншого експлуататора для своїх об'єктів. Однак, на наш погляд, ситуація тільки погіршилася. Нова експлуатуюча організація жодної копійки нам не заплатила, у нас немає договорів на енергопостачання об'єктів Міністерства оборони", - додав він.

Також представник ТГК-14 повідомив, що сьогодні ж Міністерству оборони РФ будуть розіслані повідомлення про відключення кожного з об'єктів.

Нагадаємо, нещодавно співробітникам пожежних частин Пермського краю РФ запропонували оформити кредитні картки з-за можливих затримок заробітної плати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: