Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкер розповів, у чому полягає проблема "нормандського формату"

Від Росії вимагають, щоб вона робила зусилля з вирішення конфлікту.

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер назвав заяви держсекретаря Майка Помпео, посла США в ООН Ніккі Гейлі Волкер"дуже сильними" і такими, які були в одному ключі з тим, що заявили європейські партнери.

Про це пише Укрінформ.

Від Росії вимагають, щоб вона робила зусилля з вирішення конфлікту. Повинні бути переговори, має бути рішення. Це ж стосується і мінських угод, які повинні бути реалізовані.

"Зараз ми не бачимо нічого подібного", - констатував спецпредставник.

Волкер зауважив, що не бачить сенсу в розширенні існуючого переговорного формату навіть після останніх подій. Вашингтон підтримує німецьку і французьку сторону за їх провідну роль, вони роблять велику роботу в "нормандському форматі", переконаний Волкер. Проблема Нормандського формату не в Німеччині і Франції, нагадав він, а в Росії, "а вона зовсім не готова сприймати всерйоз ці переговори".

США та партнери залишаються в діалозі з Росією, але вона не демонструє жодних серйозних спроб (вирішити проблему – ред.).

Волкер також повідомив, що в грудні має намір відвідати і Україну, і Росію.

ВідеоДерждеп США вимагає від Кремля повернути Україні захоплені кораблі та звільнити моряків

Серйозне загострення та порушення міжнародних норм - так називають російську агресію в морі в Держдепартаменті Сполучених Штатів. Петро Порошенко та головний американський дипломат Майкл Помпео поговорили телефоном, і український очільник закликав США посилити санкції проти Москви. 

Держдеп США вимагає від Кремля повернути Україні захоплені кораблі та звільнити моряків

Також Волкер заявив, що РФ хоче тримати під контролем доступ до Маріуполя

Залиште свій коментар

Вибір редакції