Вже +45 градусів: спека у Європі почала забирати людські життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жертвами стають люди, які важко переносять палюче сонце.

Щонайменше дві людини загинули від сонячного удару в Іспанії. Висока температура спричинила найбільші за останні два десятиліття лісові пожежі в Каталонії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Там температура сягнула 39 градусів за Цельсієм, а в деяких іспанських регіонах вона ще вища.

Відео Щонайменше двоє людей стали першими жертвами пекельної спеки в Європі

Висока температура спричинила найбільші за останні два десятиліття лісові пожежі в Каталонії. Там температура сягнула 39 градусів спеки, у деяких іспанських регіонах вона ще вища. А от у Франції спека побила історичний рекорд. Уперше метеорологи зафіксували +45 - у південній комуні Вільвей. Це на градус більше, ніж попередній рекорд 2003 року.    

Щонайменше двоє людей стали першими жертвами пекельної спеки в Європі

У сусідній Франції спека побила історичний рекорд – уперше метеорологи зафіксували +45 С. Це сталося у південній комуні Вільвей. Така температура на цілий градус більше, ніж попередній рекорд, який було встановлено 2003 року. Того року лише у Франції від задухи померли тисячі людей.

Як повідомлялося, у Парижі люди йдуть на вулицю, немов на пляж – у найлегшому одягу, з пляшками води, сонцезахисним кремом і покриваючи голову капелюхами, щоби запобігти перегріву. Дихати у місті важко – в ці дні французька столиця потерпає від піку забруднення повітря. Мерія тимчасово заборонила дизельні авто, тож чимало парижан пересіли на велосипеди і електричні самокати. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції