Ярослав Качинський про загибель брата: це все більше нагадує вбивство

Дата публікації
Перегляди
2904
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ярослав Качинський про загибель брата: це все більше нагадує вбивство

Ярослав Качинський: я не впевнений, що це був замах, але все більше на це вказує / Фото: AFP

Польський політик не впевнений, що це був замах, але "все більше на це вказує".

Смоленська авіакатастрофа, яка сталася 10 квітня 2010 року і забрала життя майже сотні польських високопосадовців, у тому числі президента Польщі Леха Качинського, все більше нагадує організоване вбивство. Про це заявив брат-близнюк загиблого президента, лідер польської опозиційної партії "Право і справедливість" Ярослав Качинський, повідомляє УНІАН.

"Я не впевнений, що це був замах, але все більше на це вказує", - сказав він.

За його словами, "якби було так, що у міжнародних відносинах починає застосовуватися процедура ліквідації глав держав та політичних еліт лише тому, що комусь це не подобається, то насправді це була б нова якість у міжнародних відносинах".

Качинський зазначив, що такі випадки мають місце лише в африканських державах.

За словами польського політика, у випадку свого приходу до влади він інакше проводив би розслідування трагедії.

"Мене ображає те, що Польща поводиться так, ніби не є суверенною державою тоді, коли гине її 96 громадян", - сказав Качинський.

Він заявив також, що представники правлячої у Польщі партії "Громадянська платформа" зацікавлені у тому, щоб Смоленська авіакатастрофа вважалася розслідуваною, оскільки інакше можуть "вийти на світло приховані ними факти, за які їм доведеться відповідати".

Нагадаємо, у січні повідомлялося, що низка польських експертів засумнівалася в достовірності висновків, представлених в підсумковій доповіді про причини катастрофи Ту-154 президента Леха Качинського.

Як відомо, у липні минулого року слідчі прийшли до висновку, що однією з головних причин трагедії стали неправильні дії пілотів літака, на яких чинили тиск високопоставлені пасажири.

Аварія літака Качинського

Аварія літака Качинського

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2904
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація