Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз наважився на рішення, яке обмежує імпорт дешевих китайських товарів

ЄС хоче підвищити тарифи на імпорт, щоб захистити європейських виробників.

У вівторок, 13 грудня, країни Європейського Союзу погодили введення більш високого мита на надмірно дешеві імпортні товари. Такі дії вчиняються, щоб захистити європейських виробників від дешевої продукції китайських конкурентів. Остаточно затвердити рішення має Європейський Парламент. Про це повідомляє Reuters.

Більшість із 28 країни-членів ЄС проголосували за збільшення тарифів, якщо експортери отримують вигоду від штучно занижених цін на сировину (демпінгу).

За словами словацького міністра торгівлі Пітера Зіги, такі кроки захистять виробників ЄС та допоможуть впоратись з недобросовісною конкуренцією.

"Європа не має бути наївною і повинна відстоювати свої інтереси, особливо у випадку демпінгу", - сказав Пітер Зіга.

Зазначається, що наразі мито на імпорт встановлюється на рівні, який дозволяє усунути заподіяну шкоду виробникам ЄС, а не за більш високою ставкою, яка потрібна, щоб підштовхнути ціну експортера до справедливого і нормального рівня. До рівня так званої "демпінгової маржі".

Нагадаємо, раніше Євросоюз запровадив антидемпінгові мита для металургійних компаній із Росії. Такі тимчасові обмеження діятимуть протягом п'яти років. До списку також потрапили виробники з Китаю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції