Європарламент затвердив свою позицію щодо COVID-сертифікату

Європарламент затвердив свою позицію щодо COVID-сертифікату

Фото: Associated Press

Сертифікат може бути і цифровим, і паперовим.

Європейський парламент затвердив свою позицію і вирішив ввести не "зелені паспорти", а COVID-сертифікат.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 30 квітня. 

Сертифікат може бути і цифровим, і паперовим. Дійсним буде впродовж року. У ньому має бути інформація про вакцинацію проти коронавірусу, імунітет, негативний результат тесту або про те, що людина нещодавно перехворіла.

На підтримку відповідного рішення висловилися 540 євродепутатів, 119 були проти, ще 31 - утримався.

Новини світу: замість "зелених паспортів" у Європі введуть "COVID-19 сертифікати"

Новини світу: замість "зелених паспортів" у Європі введуть "COVID-19 сертифікати"

Тим часом у Франції до початку червня частково послаблять карантин. Робитимуть це поступово. Комендантську годину призначать на пізніше, відкриють бари та ресторани, а саму країну можна буде відвідувати туристам. Щоправда, лише з документом про вакцинацію чи наявність антитіл.

Натомість зняти всі карантинні обмеження планують у Нью-Йорку вже від 1 липня. У місті суттєво знизилися показники щодо коронавірусу, а щеплення  отримали вже майже 6,5 млн людей.

Як повідомлялося: у ВООЗ застерігають, що занадто швидке пом'якшення карантинних обмежень в Європі може призвести до нових спалахів COVID-19, як це спостерігається в Індії. Хоча минулого тижня в регіоні вперше за два місяці "значно" зменшилася кількість нових інфікувань, рівень захворюваності "залишається надзвичайно високим".

Повʼязані теми:

Наступна публікація