Коронавірусний "шторм" з Індії може дістатися Європи: попередження ВООЗ

Дата публікації
Перегляди
3212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірусний "шторм" з Індії може дістатися Європи: попередження ВООЗ

Фото: Associated Press

Зауважується, що рівень захворюваності на COVID-19 в Європі "залишається надзвичайно високим".

Занадто швидке пом'якшення карантинних обмежень в Європі може призвести до нових спалахів COVID-19, як це спостерігається в Індії.

Відповідне попередження європейським урядам озвучив директор регіонального євопейського бюро ВООЗ Ганс Клюге, пише The Guardian.

За його словами, послаблення протиепідемічних заходів за умови поширення більш заразних варіантів коронавірусу та низького охоплення населення щепленнями від COVID-19 може стати передумовою "ідеального шторму в будь-якій країні".

"Ситуація в Індії може статися де завгодно", - зауважив Клюге. Він додав, що хоча минулого тижня в регіоні вперше за два місяці "значно" зменшилася кількість нових інфікувань, рівень захворюваності "залишається надзвичайно високим".

Представник ВООЗ наголосив, що майже половина всіх випадків захворювання в регіоні від січня минулого року сталася в перші чотири місяці цього року.

Водночас вже 16% населення регіону отримали першу дозу COVID-вакцини, а ще 7% вважаються повністю щепленими. Це означає, що кількість повністю вакцинованих європейців перевищує кількість інфікованих.

"Там, де рівень вакцинації в групах високого ризику найвищий, кількість госпіталізацій скорочується, а рівень смертності падає. Вакцини рятують життя", - висловився Клюге, додавши, що саме поєднання вакцин і рішучих заходів громадської охорони здоров'я є "найпростішим шляхом до нормального життя".

Як повідомлялося, у ВООЗ вважають, що спалах коронавірусу в Індії спровокувало поширення більш заразних штамів COVID-19 та низький рівень вакцинації в країні, а найбільшу роль відіграв "ідеальний шторм" масових зібрань. 

Новини світу: більшість європейських країн скасовують значну частину карантинних обмежень

Новини світу: більшість європейських країн скасовують значну частину карантинних обмежень

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
3212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація