Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз готується до провалу переговорів по Brexit – ЗМІ

Запасний варіант випрацьовують на випадок, якщо домовитися з Англією не вийде.

У Єврокомісії створено спеціальну робочу групу, котра опрацьовує всі сценарії розвитку ситуації після виходу Великобританії з ЄС. Про це повідомляє dw.com із посиланням на газету Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Там, своєю чергою, висновки будують на знайомстві з внутрішніми документами ЄС. За даними газети, секретаріат Єврокомісії працює над можливими наслідками в багатьох сферах, зокрема митній політиці та рибальстві. Глава делегації ЄС на переговорах по Brexit Мішель Барньє заявив, що континентальна спільнота має бути підготовленою до найгіршого випадку розвитку ситуації, тому й виникла робоча група, що вивчає варіанти виходу Великої Британії зі складу ЄС без погодження з Брюсселем та укладання відповідного договору.

Наразі відомо, що переговори по Brexit буксують, бо сторони не можуть дійти згоди з ключових питань про розміри компенсацій від Лондона та майбутніх прав громадян ЄС у королівстві, а також кордонів держави з Ірландією. В останні дні листопада з'явилися повідомлення про те, що Велика Британія пішла назустріч ЄС у питанні про розмір грошових компенсацій.

ВідеоЯк Brexit вплине на українську гривню

Залиште свій коментар

Вибір редакції